Robus RLEDSTR14X LED Linkable Striplight 815mm 1490lm 12.4W CCT3
In stock
Code
RLEDSTR14XN01
  • Collection Only!
    This product is only available for collection.
  • Delivery
    Free 1-2 working day delivery
  • Oversized item. Delivery not available.
    Select our Fast Delivery service
    Select Click & Collect from 54 branches
  • Collection Only! Collect from 44
    branches. Add to Basket to select
    your Click & Collect branch.
      Add to basket to select this option
    • Click and Collectfrom 54 branches.
THIS PRODUCT IS ON PAGE 55 OF OUR CATALOGUE. VIEW THIS PAGE HERE
Image of Robus RLEDSTR14X LED Linkable Striplight 815mm 1490lm 14W 3000K or 4000K