£37.80
£31.50
In stock
Code
ZN46033BLK
Harmby outdoor flush wall lantern with a contemporary styling This outside light requires 1 x 10w max E27, ES screw cap light bulb.
Key Features of the Forum Zinc Harmby Wall Lantern Outdoor Light 10W E27 GLS Black and Glass:
- Wattage: 10W Max LED
- Lampholder: ES (E27)
- LED compatible
- Lamp not included
- Finish: Black
- Construction: die-cast aluminium
- IP rating: IP44
- Height: 245mm
- Width: 110mm
- Depth: 140mm
- Voltage: 230V
Click here for Outdoor Lantern Lights
| Model Number | ZN46033BLK |
|---|---|
| Brand | Forum Lighting |
| Finish | Black |
| Lampholder | ES (E27) - Lamp Not Included |
| Wattage | 10W |
| Voltage | 230V |
| IP Rating | IP44 |
| Height | 245mm |
| Width | 110mm |
| Depth | 140mm |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year |
Write Your Own Review
Related Products
Related Products - LED Filament Lamps ES


